Platba a dodání

PLATBA A DODÁNÍ

ZPŮSOBY PLATBY

PLATEBNÍ KARTOU

Při volbě platební kartou budete automaticky přesměrováni na platební bránu. Pokud je platba v pořádku provedena, víme o tom okamžitě a zboží vám můžeme odeslat co nejdříve. Fakturu obdržíte na váš e-mail po expedici zboží.

PŘEVODEM NA ÚČET

Při volbě bankovním převodem vám na e-mail zašleme platební údaje (předfakturu). Termín dodání je ovlivněn termínem uhrazení platby (expedujeme po připsání platby na náš účet). Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dní od objednávky, v opačném případě posíláme upozornění a následně objednávku stornujeme.
Fakturu obdržíte na váš e-mail po expedici zboží.

DOBÍRKOU

Dobírkou na České poště či u kurýra. Anebo na výdejním místě kurýra GLS. Fakturu obdržíte na váš e-mail po obdržení platby na náš účet.

HOTOVĚ

Při osobním vyzvednutí zboží v naší kanceláři na adrese Františka Diviše 386/29 (areál FASA) Praha 10

ZPŮSOBY DOPRAVY

GLS - Doručení na vaši adresu

GLS vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr vám bude v brzkých hodinách volat pro informování o přiblížném čase doručení.

GLS - Doručení do odběrného místa

Vyberte si kterékoli odběrné místo po celé ČR přímo v objednávce. Balík by na uvedené adrese měl být připraven k vyzvednutí do 2 pracovních dní od podání. GLS vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o balíku.
Balík na vás počká 5 pracovních dní, než bude odeslán zpět k nám.

ČESKÁ POŠTA - Balík Do ruky

Česká pošta vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku.
Pokud vás doručovatel nezastihne, nechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude zaslán zpět k nám.

OSOBNĚ

Osobně lze převzít objednávku na adrese Františka Diviše 386/29 Praha 10. O připravené zásilce budete informováni e-mailem. Pokud si nevíte rady s výběrem, klidně si můžete vybrat na místě. Je však důležité se minimálně den předem domluvit na časových možnostech předání, abychom vám zajistili přítomnost v kanceláři a to na tel. čísle +420 720 752 328.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info