HOUPADLO PRO DĚTI HOJDAVAK JUNIOR, nosnost 50 kg

ZÁBAVA NA KAŽDÝ DEN PO NĚKOLIK LET

ROZVIJÍ PŘEDSTAVIVOST A HRAVOST

PODPORUJE POSÍLENÍ FYZICKÉ ZDATNOSTI

Koupit

(Možnost vrácení zboží do 30 dní)

 

Rozsviťte oči vašich nejmenších při houpání a dovádění s houpačkou Hojdavakem Junior pro děti od 3 let s max. nosností 50 kg. Houpátko je bezpečné, hravé a skvělé k odpočinku. Běžně si s ním vyhrají i mladší děti od 1,5 roku, ale do 3 let pouze pod dozorem dospělého.

Junior, který připomíná dětské křesílko, stačí zavěsit těsně nad zemí, aby do něj dítě umělo samo vlézt nebo se posadit. Pro výrobu používáme stejně kvalitní české materiály jako pro kolébku Hojdavak Baby s certifikátem kvality Öko-Tex Standard 100 třídy 1 (pro nejmenší děti do 3 let).

Junior je skvělým dárkem pro všechny děti, které mají rády houpání a živou zábavu. Naopak i ty nejčilejší dokáže houpání přirozeně zklidnit, když potřebuji chvíli na oddech.

 

VIDEO - CO VŠE HOUPADLO NABÍZÍ

  

 

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky. V naší nabídce naleznete vruty a hmoždinky od výrobce značky Fischer, jehož výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton, ...) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Na vše existuje řešení :-)

 

DOKUPTE SI ZPŮSOB UCHYCENÍ

Způsob uchycení není součástí základního balení. Každý zákazník preferuje jiný způsob a má jiné možnosti. Nabízíme tyto způsoby uchycení:

  • balíček do stropu pomocí vrutu
  • balíček do dveří pomocí rozpěrné gymnastické hrazdy
  • kamkoli do prostoru pomocí samostatně stojícího stojanu

Více v E-shopu v sekci UCHYCENÍ HOJDAVAKU

 

KAM ZAVĚSIT

S ohledem na nízkou věkovou skupinu, od kdy lze Hojdavak Junior využít, doporučujeme pro malé děti umísit na místo, kde trávíte nejvíce času, tj. u kuchyně nebo v obývacím pokoji. Děti s houpadlem zpočátku rády experimentují a je dobré je mít při tomto dovádění na očích.

 

SESTAVENÍ HOUPADLA

Veškeré informace o produktu naleznete v NÁVODU K POUŽITÍ. Pokud produkt prodáváte, vždy přiložte návod k použití pro jeho bezpečné využívání novými majiteli.

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

 

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

Nenechávejte dítě bez dozoru

Nepřekračujte povolenou nosnost 50 kg – výrobce neručí za jakékoliv nehody.

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – houpadlo umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

E-SHOP

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info