NAŠE HOJDAVAKY

... JAK PŘICHÁZEJÍ NA SVĚT

... JAK PŘICHÁZEJÍ NA SVĚT

Srdečně Vás vítáme na našich stránkách. Jsme česko-slovenská rodinná firma, která pro Vás vyrábí závěsné textilní kolébky pro miminka a houpadla pro děti i dospělé pod značkou Hojdavak.

Jako všichni rodiče i my chceme pro naše děti jen to nejlepší. V období prvního roku života našeho syna jsme pořídili nespočet různých pomůcek, ale jen jedna nás ohromila svojí jednoduchostí a účinností. Byla to právě textilní kolébka. A jelikož o ní v našem okolí nikdo nevěděl (s výjimkou osoby, která nám ji doporučila), rozhodli jsme se to změnit. Založili jsme značku Hojdavak, kolébku jsme upravili dle našich potřeb, sehnali dodavatele, začali vyrábět a prodávat.

S rostoucími dětmi jsme přemýšleli nad novým houpadlem, které by nejen poskytovalo pohodlný odpočinek, ale i rozvýjelo hrubou motoriku, nabízelo aktivní hru a bylo bezpečné. Po několika měsíčním testování na našich dětech vznikl Hojdavak Junior určený pro děti 3+. Jednoduchá konstrukce poskytuje vysokou variabilitu a i menší děti si s ním pod dohledem dospělého skvěle pohrají.

Nakonec jsme se také my chtěli zažívat osvobozující pocit houpání a tak jsme si vyrobili houpadlo pro dospělé Hojdavak Maxi s nosností do 120 kg. Houpadlo částečně nahrazuje závěsné sítě, ale je prostorově nenáročné. Vhodné jak do interiéru tak do exteriéru. 

Naše hodnoty:

- KONTAKTNÍ RODIČOVSTVÍ - podporujeme nošení miminek/dětí, kojení, společné spinkání a individuální vzdělávánín. 

- VAŠE SPOKOJENOST NA 1. MÍSTĚ - zakládáme si na rychlé a vstřícné komunikaci, reklamace vyřizujeme do 5-ti dní.

- KVALITNÍ ČESKÉ MATERIÁLY - kupujeme látky tkané i baravené v Čechách, čisté dřevo i lana od českých výrobců,...

- PODPORA ČESKÝCH I CHRÁNĚNÝCH DÍLEN - naše produkty šijí české švadleny, spolupracujeme s chráněnými dílnami.

- JEDNODUCHÝ A FUNKČNÍ DESIGN - máme rádi hezké a praktické věci.

Upřímně se radujeme s každým zákazníkem, kterému kolébka či houpadlo pomáhá ke spokojenějšímu životu. Harmonické a láskyplné rodinné prostředí potřebujeme ke svému rozkvětu všichni.

Za celý tým Hojdavak

Petra Holá

Zakladatelka a majitelka značky

 

1/ více o Hojdavaku BABY (kolébka pro miminka)

2/ více o Hojdavaku JUNIOR (houpadlo pro děti)

3/ více o Hojdavaku MAXI (závěsné křeslo pro dospělé)

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info