NAŠE HOJDAVAKY

Srdečně vás vítáme ve světě Hojdavaků. Jsme česko-slovenská rodinná firma, která pro Vás vyrábí závěsné textilní kolébky pro miminka, houpací vaky pro děti a houpací křesla pro dospělé pod značkou Hojdavak.

Jako všichni rodiče i my chceme pro naše děti jen to nejlepší. V období prvního roku života našeho syna jsme pořídili nespočet různých pomůcek, ale jen jedna nás ohromila svojí jednoduchostí a účinností. Byla to právě textilní kolébka. A jelikož o ní v našem okolí nikdo nevěděl (s výjimkou osoby, která nám ji doporučila), rozhodli jsme se to změnit. Založili jsme značku Hojdavak, kolébku jsme upravili dle našich potřeb, sehnali dodavatele, začali vyrábět a prodávat.

S rostoucími dětmi jsme začali přemýšlet nad pohodlným, praktickým a bezpečným houpacím pytlem, který by nejen poskytoval odpočinek, ale i rozvíjel hrubou motoriku a nabízel aktivní hru. Po několika měsíčním testování na našich dětech vznikla houpačka Hojdavak Junior, která je určena pro děti 3+. Jednoduchá konstrukce poskytuje vysokou variabilitu a stabilitu. Díky tomu i děti 2+ si s Juniorem pod dohledem dospělého skvěle pohrají nebo v něm tráví pravidelný odpolední spánek.

Nakonec jsme také my dospělí chtěli zažívat osvobozující pocit, který cítíte při houpání. A tak vznikl Hojdavak Maxi - prostorově nenáročný, bezpečný závěsný vak, vhodný jak pro menší, tak pro větší zájemce. Nosnost 120 kg nabízí využití i pro více dětí najednou nebo chvíle pro pomazlení rodičů s dětmi. Odezvy byly velice pozitivní, ale i takové, že je příliš těšný pro muže. Proto jsme jako poslední produkt představili Hojdavak Maximus, který zajisté uspokojí nejnáročnější zákazníky jak svojí pohodlností tak prostorností, i zvýšenou nosností 140 kg.

Hodnoty, které nás provázejí na každém kroku, se dají shrnout do několika bodů: 

- VAŠE SPOKOJENOST NA 1. MÍSTĚ - již jsme se s tímto přístupem narodili :-). Jednoduše víme, že život našim Hojdavakům můžou vdechnout jen spokojení zákaznící, kteří s nimi budou chtít trávit svůj čas. Zakládáme si na rychlé a vstřícné komunikaci, reklamace vyřizujeme do 5-ti dní.

- KVALITNÍ ČESKÉ MATERIÁLY - chceme podporovat českou ekonomiku a tak hledáme kvalitní dodavatele a výrobce v Česku.

- PODPORA ČESKÝCH CHRÁNĚNÝCH DÍLEN - nejen kvalitní materiály, ale i služby využíváme od českých firem a když jde ještě o chráněnou dílnu, máme rádost, že spoluprací můžeme podpořit jejich existenci. 

- JEDNODUCHÝ A FUNKČNÍ DESIGN - jednoduchost a praktičnost vidíte v každém produktu.

- KONTAKTNÍ RODIČOVSTVÍ - poslední bod se týká rodičovství, to co jsme objevili a oblíbili si, co nám funguje a co vnímáme jako důležité ... prostě být s dětmi v kontaktu. Podporujeme vědomé porody, nošení miminek/dětí, kojení, společné spinkání a individuální vzdělávánín, ...

Upřímně se radujeme s každým zákazníkem, kterému kolébka či houpadlo pomáhá ke spokojenějšímu životu. Harmonické a láskyplné rodinné prostředí potřebujeme ke svému rozkvětu všichni.

Za celý tým Hojdavak

Petra Holá

Zakladatelka a majitelka značky

 

1/ více o Hojdavaku BABY (kolébka pro miminka, nosnost 15 kg)

2/ více o Hojdavaku JUNIOR (houpadlo pro děti, nosnost 50 kg)

3/ více o Hojdavaku MAXI (závěsné křeslo pro dospělé, nosnost 120 kg)

4/ více o Hojdavak MAXIMUS (závěsné křeslo pro dospělé, nosnost 140 kg)

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info