HOUPACÍ PYTEL HOJDAVAK JUNIOR

... nekonečná zábava

 ... nekonečná zábava

ZÁBAVA NA KAŽDÝ DEN PO NĚKOLIK LET
ROZVIJÍ PŘEDSTAVIVOST A HRAVOST
PEVNÁ HRAZDA K POSÍLENÍ FYZICKÉ ZDATNOSTI

 

Rozsviťte oči vašich nejmenších při houpání a dovádění s Hojdavakem Junior pro děti od 3 let s max. nosností 50 kg. Je BEZPEČNÝ, HRAVÝ A SKVĚLÝ K ODPOČINKU. Běžně si s ním vyhrají i mladší děti. Stačí zavěsit těsně nad zemí a využívat pod dohledem dospělé osoby. Pro výrobu používáme stejně kvalitní materiály jako pro kolébku Hojdavak Baby.

 

VIDEO - VŠE CO ZÁVĚSNÁ HOUPAČKA NABÍZÍ

 

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky od výrobce značky FISCHER, jejíš výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti (TECHNICKÁ PODPORA) vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton, ...) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Na vše existuje řešení :-)

 

DOKUPTE SI ZPŮSOB UCHYCENÍ

Způsob uchycení není součástí základního balení. Každý zákazník preferuje jiný způsob a má jiné možnosti. Nabízíme tyto způsoby uchycení:

  • balíček do stropu pomocí vrutu
  • balíček do dveří pomocí rozpěrné gymnastické hrazdy
  • kamkoli do prostoru pomocí samostatně stojícího stojanu

Více v E-shopu v sekci UCHYCENÍ HOJDAVAKU

 

KAM ZAVĚSIT

S ohledem na nízkou věkovou skupinu, od kdy lze Hojdavak Junior využít, doporučujeme pro malé děti umísit na místo, kde trávíte nejvíce času, tj. u kuchyně nebo v obývacím pokoji. Děti s houpadlem zpočátku rády experimentují a je dobré je mít při tomto dovádění na očích.

 

SESTAVENÍ HOUPADLA

Veškeré informace o produktu naleznete v NÁVODU K POUŽITÍ. Pokud produkt prodáváte, vždy přiložte návod k použití pro jeho bezpečné využívání novými majiteli.

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

 

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

Nenechávejte dítě bez dozoru

Nepřekračujte povolenou nosnost 50 kg – výrobce neručí za jakékoliv nehody.

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – houpadlo umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

E-SHOP

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info