KOLÉBKA PRO MIMINKO HOJDAVAK BABY

RYCHLE USPÁVÁ A ZKLIDŇUJE

SPÁNEK JE DELŠÍ, MIMINKO AKTIVNĚ RELAXUJE

ULEVUJE BOLAVÝM ZÁDŮM MAMINKY

Koupit

(Možnost vrácení zboží do 30 dní)

 

Dopřejte si pohodu a klid při péči o vaše miminko v prvním roce jeho života. Toto období je krásné ale i velice náročné. Miminko vyžaduje pozornost 24 hodin denně. Kolébka pro miminko Hojdavak Baby s nosností max. 15 kg nabízí po mamince a tatínkovi třetí bezpečnou náruč, kterou miminko bude mít rádo a rodiče velice uvítají. Seznamte se se zkušenostmi našich zákazníků v sekci REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ.

 

PROČ TO TAK DOBŘE FUNGUJE

Newborn

Miminko je z bříška maminky zvyklé na rytmické houpání (nahoru - dolů), které zažívalo při chůzi a které mu navozuje pocit bezpečí. Proto má rádo pohupování v náruči, na míči nebo v kočárku. Díky pružině, která je součástí základního balíčku, využívá textilní kolébka Hojdavak tohoto vertikálního pohybu k rychlému utišení a uspání. Kolébka se jednoduše rozhoupe aktivováním pružiny lankem k houpání. Stačí jedním prstem jemně tahat za lanko v pravidelném intervalu.

Textilní vak působí jako uzavřený prostor, který brání smyslovému přetížení miminka. Miminko leží ve vaku na molitanové matraci s vrstvou pohankových lusků, která má termické a ortopedické vlastnosti. Matrace se jednoduše přizpůsobí jeho tělíčku a tvaru hlavičky.

 

DOKUPTE SI ZPŮSOB UCHYCENÍ

Způsob uchycení není součástí základního balení. Každý zákazník preferuje jiný způsob a má jiné možnosti. Nabízíme tyto způsoby uchycení:

  • balíček do stropu pomocí vrutu
  • balíček do dveří pomocí rozpěrné gymnastické hrazdy
  • kamkoli do prostoru pomocí samostatně stojícího stojanu

Více v E-shopu v sekci UCHYCENÍ HOJDAVAKU.

 

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky. V naší nabídce naleznete vruty a hmoždinky od výrobce značky FISCHER, jejíž výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti (TECHNICKÁ PODPORA) Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Na vše existuje řešení.

 

KAM ZAVĚSIT

Úspěšné používání kolébky velmi záleží na jejím správném umístění! Instalujte ji na místo, kde přes den trávíte nejvíce času, abyste miminko měli stále na očích a kde si můžete ke kolébce pohodlně sednout / lehnout a houpat. Přivítáte tak možnost si při uspávání odpočinout, věnovat se druhému dítěti, číst knihu nebo třeba pracovat na notebooku. V ideálním případě si zajistěte druhé zavěšení k vašemu lůžku pro noční použití.

 

VARIANTY PRODUKTU

Kolébku vyrábíme ve dvou velikostech. Obě velikosti mají stejné užití, tj. uspávání a spaní pro miminka od 0 - 9 měsíců. Větší velikost XL využívají maminky pro větší miminka, která se zpravidla rodí vyšším rodičům.

  • velikost standard - délka vaku v místě ležení je 90 cm
  • velikost XL - délka vaku v místě ležení je 120 cm

 

SESTAVENÍ KOLÉBKY

Veškeré informace o produktu naleznete v NÁVODU K POUŽITÍ. Pokud produkt prodáváte, vždy přiložte návod k použití pro jeho bezpečné využívání novými majiteli.

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

Protisměrný osmičkový uzel: ZDE

Certifikát kvality ke stažení: ZDE

 

ROZMĚRY KOLÉBKY V AKTIVNÍM A NEAKTIVNÍM STAVU

 Rozměry

 

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

Nenechávejte dítě bez dozoru – od okamžiku, kdy je dítě schopno si v Hojdavaku samo sednout nebo otočit, lze kolébku používat pouze za bezprostřední přítomnosti dospělého. Výrobce neručí za jakékoliv nehody. Kolébka není určena k hraní.

Nepřekračujte povolenou nosnost 15 kg – hrozí nebezpečí deformace pružiny nebo její prasknutí

Kontrolujte pravidelně bezpečnostní lanko – musí procházet pružinou, karabinou a zavíracím článkem. Jeho délku upravte tak, aby lanko umožňovalo pružině pohodlné houpání a současně v případě deformace či destrukce pružiny nepustilo kolébku na zem

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – vrut ve stropu, mezidveřní hrazdu, samostatný stojan. Kolébku umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

E-SHOP

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info