NAŠE HOJDAVAKY

... JAK PŘIŠLY NA SVĚT

... JAK PŘIŠLY NA SVĚT

Srdečně vás vítáme ve světě Hojdavaků. Jsme česko-slovenská rodinná firma, která pro Vás vyrábí závěsné textilní kolébky pro miminka, houpací vaky pro děti a houpací křesla pro dospělé pod značkou Hojdavak.

Jako všichni rodiče i my chceme pro naše děti jen to nejlepší. V období prvního roku života našeho syna jsme pořídili nespočet různých pomůcek, ale jen jedna nás ohromila svojí jednoduchostí a účinností. Byla to právě textilní kolébka. A jelikož o ní v našem okolí nikdo nevěděl (s výjimkou osoby, která nám ji doporučila), rozhodli jsme se to změnit. Založili jsme značku Hojdavak, kolébku jsme upravili dle našich potřeb, sehnali dodavatele, začali vyrábět a prodávat.

S rostoucími dětmi jsme začali přemýšlet nad pohodlným, praktickým a bezpečným houpacím pytlem, který by nejen poskytoval pohodlný odpočinek, ale i rozvíjel hrubou motoriku a nabízel aktivní hru. Po několika měsíčním testování na našich dětech vznikla houpačka Hojdavak Junior, která je určena pro děti 3+. Jednoduchá konstrukce poskytuje vysokou variabilitu, stabilitu a i menší děti si s ním pod dohledem dospělého skvěle pohrají.

Nakonec jsme také my chtěli zažívat osvobozující pocit, který prožíváte při houpání, ale hledali jsme alternativu pro houpací síť. Něco méně prostorově náročnějšího, bezpečnějšího, vhodného jak pro menší, tak pro větší. A tak jsme si vyrobili houpadlo, připomínající závěsné křeslo, ale nabízející víc než jen sezení. Pojmenovali jsme ho Hojdavak Maxi a brzy jsme si ho oblíbili celá rodina, jelikož je s nosností do 120 kg.

Hodnoty, které nás provázejí na každém kroku se dají shrnout do několika bodů:

- VAŠE SPOKOJENOST NA 1. MÍSTĚ - již jsme se s tímto přístupem narodili :-). Jednoduše víme, že život našim Hojdavakům můžou vdechnout jen spokojení zákaznící, kteří s nimi budou chtít trávit čas. Zakládáme si na rychlé a vstřícné komunikaci, reklamace vyřizujeme do 5-ti dní.

- KVALITNÍ ČESKÉ MATERIÁLY - chceme podporovat českou ekonomiku a tak hledáme kvalitní dodavatele a výrobce v Česku, kupujeme látky tkané i baravené v Čechách, čisté dřevo i lana od českých výrobců,...

- PODPORA ČESKÝCH I CHRÁNĚNÝCH DÍLEN - nejen kvalitní materiály, ale i služby využíváme od českých firem a když jde ještě o chráněnou dílnu, máme rádost, že spoluprací můžeme podpořit jejich existenci.

- JEDNODUCHÝ A FUNKČNÍ DESIGN - jsme praktičtí se smyslem pro jednoduchý a funkční design.

- KONTAKTNÍ RODIČOVSTVÍ - poslední bod se týká rodičovství, to co jsme objevili a oblíbili si, co nám funguje a co vnímáme jako důležité ... prostě být s dětmi v kontaktu. Podporujeme vědomé porody, nošení miminek/dětí, kojení, společné spinkání a individuální vzdělávánín, ...

Upřímně se radujeme s každým zákazníkem, kterému kolébka či houpadlo pomáhá ke spokojenějšímu životu. Harmonické a láskyplné rodinné prostředí potřebujeme ke svému rozkvětu všichni.

Za celý tým Hojdavak

Petra Holá

Zakladatelka a majitelka značky

 

1/ více o Hojdavaku BABY (kolébka pro miminka)

2/ více o Hojdavaku JUNIOR (houpadlo pro děti)

3/ více o Hojdavaku MAXI (závěsné křeslo pro dospělé)

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Více info