HOJDAVAK BABY šedý

HOJDAVAK BABY šedý

Textilní závěsná kolébka pro miminko balená v praktické tašce na zip

Varianty produktů

 • 1990 Kč s DPH

 • 2690 Kč s DPH

 • 2390 Kč s DPH

 • 3090 Kč s DPH

 • 2540 Kč s DPH

1990 Kč s DPH

Výrobce: Hojdavak

Závěsná textilní kolébka Hojdavak slouží k uspávání a klidnému spánku během dne miminek od 0 do 9 měsíců. Vhodná k použití od prvního dne po narození miminka. Přináší relaxaci nejen miminku ale i mamince, která díky kolébce může více odpočívat a věnovat se i ostatním členům rodiny. Kolébka Hojdavak usnadní péči o miminko i všem tatínkům a ostatním pečovatelům. Maximální nosnost kolébky je 15 kg.

VARIANTY PRODUKTŮ

1/ Velikost standard - délka vaku v místě ležení je cca 90 cm.
2/ Velikost standard + 2 ks potahů na matraci v bio kvalitě se slevou.
3/ Velikost XL - délka textilního vaku v místě ležení miminka je cca 120 cm, ve spodní části vaku je kapsa na případné vložení deky. Čtěte více v Novinkách článek: Co byste měli vědět o XL variantě.
4/ Velikost XL + 2 ks potahů na matraci v bio kvalitě se slevou.

5/ ALL INCLUSIVE - za zvýhodněnou cenu zakoupíte Hojdavak Baby Standard + 2 ks potahů na matraci v bio kvalitě + Balíček do stropu BABY 

Všechny komponenty jsou zabaleny v praktické tašce se zipem. Taška slouží jako obal pro pohodlné cestování s kolébkou nebo pro kojenecké potřeby, které díky zipu se nikam neztratí.

PRODUKT OBSAHUJE

 • textilní vak ze 100% bavlny s certifikátem nezávadnosti pro děti do 3 let
 • molitanová matrace s vrstvou pohankových lusků, která má ortopedické a antialergenní vlastnosti, předchází pocení, rozměry 35 x 75 x 2,5 cm
 • dřevěná rozpora z tvrdého bukového dřeva - délka 52cm (u XL 55cm)
 • pružina z kvalitního pružinového drátu
 • karabina
 • spojovací článek šroubovací
 • bezpečnostní lanko 2m
 • potahovací lanko 2m
 • praktická taška se zipem ze 100% bavlny s certifikátem nezávadnosti pro děti do 3 let
 • návod k použití

Celková hmotnost balení je cca 3 kg.

Při zasílání baleno v kartonové krabici o rozměrech 40 x 40 x 15 cm.

Textilní vak se může prát při 40 °C. Matrace nelze prát z důvodu vložených pohankových lusků, pouze ji můžete očistit vlhkým hadříkem v místě znečištění. Proto je nutné ji chránit potahem.

KAM ZAVĚSIT

Úspěšné používání kolébky velmi záleží na jejím správném umístění! Instalujte na místo, kde přes den trávíte nejvíce času, abyste miminko měli stále na očích, a kde si můžete ke kolébce pohodlně sednout a houpat. Přivítáte tak možnost se při houpání věnovat druhému dítěti, číst si nebo třeba pracovat na notebooku. V ideálním případě si zajistěte druhé zavěšení k posteli pro noční použití. Můžete vybrat v sekci UCHYCENÍ HOJDAVAKU.

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky od výrobce značky FISCHER, jejíž výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti (TECHNICKÁ PODPORA) Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Skoro na vše ale existuje řešení :-)

 

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

Protisměrný osmičkový uzelZDE

 

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

• Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

 

Nenechávejte dítě bez dozoru – od okamžiku, kdy je dítě schopno si v Hojdavaku samo sednout nebo otočit, lze kolébku používat pouze za bezprostřední přítomnosti dospělého. Výrobce neručí za jakékoliv nehody. Kolébka není určena k hraní.

 

Nepřekračujte povolenou nosnost 15 kg – hrozí nebezpečí deformace pružiny nebo její prasknutí

 

Kontrolujte pravidelně bezpečnostní lanko – musí procházet pružinou, karabinou a zavíracím článkem. Jeho délku upravte tak, aby lanko umožňovalo pružině pohodlné houpání a současně v případě deformace či destrukce pružiny nepustilo kolébku na zem

 

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

 

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – vrut ve stropu, mezidveřní hrazdu, samostatný stojan. Kolébku umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

 

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

Pružina v aktivním stavu

, 05.08.2018 19:38:14

Dobrý den, kolik má pružina při max zátěži 15 kg v aktivním stavu tedy při houpání? V neaktivním píšete 171 cm od stropu (od horní části pružiny). Děkuji

Re: Pružina v aktivním stavu

, 05.08.2018 19:58:37

Dobrý den, Pavle, děkujeme za dotaz. Neaktivním stavem je myšleno, když vložíte miminko do kolébky a nebudete s ním vůbec houpat. Pokud budete houpat, tak pak záleží na intenzitě pohupování. Odhadem si myslím, že se délka houpání prodlouží už asi jen o 10-15cm.

hojdavak baby jako houpadlo?

, 10.07.2017 22:04:07

Zdravím, lze Hojdavak baby využít i jako houpadlo pro staršího sourozence? Dcera má 13 kg.. Díky!

Re: hojdavak baby jako houpadlo?

, 11.07.2017 09:35:38

Dobrý den, Jano. Hojdavak Baby je určen pro miminka do cca 9 měsíců a má nosnost 15kg kvůli pružině, na které je kolébka zavěšena. Navíc je zcela jinak šitý než naše houpadlo Junior, u kterého pružina chybí a navíc dřevěná hrazda je tam napevno - tudíž děti se za ni mohou chytat. U Hojdavaku Baby je hrazda volně a mohla by při využití většího dítěte padat a vak tak zavírat. Navíc je prostorově celkem malý pro větší děti. Koukněte na fotografie v galerii, či videa na stránkách :) Hezký den, Hojdavak

Dobrý den, ano, Hojdavak BABY je vhodn?...

, 15.06.2017 18:03:54

Dobrý den, ano, Hojdavak BABY je vhodný pro miminka od narození do cca 9 měsíců a to jak ve verzi Standard tak ve verzi XL (ta je o 30cm delší v místě ležení a je vhodná pro miminka rodící se vysokým rodičům). Hezký den, tým Hojdavak

dotaz

, 15.06.2017 16:05:16

Varianta xl je vhodná i pro novorozeňata? díky

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info