Zpět

KAMPAŇ ZA BEZPEČNÉ HOUPÁNÍ - Hojdavak mám z druhé ruky - na co nezapomenout?

Přidáno: 15.11.2017 11:13:06 Počet shlédnutí: 3117

15 Listopad 2017

Bezpečnost je pro nás na 1. místě, proto Vás průběžně upozorňujeme na to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ :-)

KAMPAŇ ZA BEZPEČNÉ HOUPÁNÍ - Hojdavak mám z druhé ruky - na co nezapomenout?

Pokud HOJDAVAK kupujete Z DRUHÉ RUKY, půjčujete si ho od kamarádky a nebo ho vybalujete znovu po delší době pro další miminko - NEZAPOMEŇTE si stáhnout a PŘEČÍST si aktuální NÁVOD K POUTIŽÍ!

Aktuální Návod k použití naleznete na hlavní stránce pod produktem nebo v textu na e-shopu.

NÁVOD K POUŽITÍ je čtyř stránkový dokument ve formátu A5, který obsahuje VŠECHNY DŮLEŽITÉ informace, aby se produkt užíval SRPÁVNĚ A BEZPEČNĚ.

1/ BEZPEČNOSTNÍ LANKO

HOJDAVAK BABY - u kolébky pro miminka je nejdůležitější bezpečnostním prvkem bezpečnostní lanko, které je součástí balení a prochází karabinami a pružinou. Má několik funkcí - dává limit protažení pružiny, pokud do vaku skočí větší dítě a chrání kolébku v případě destrukce pružiny. Délka lana lze zkracovat nebo prodlužovat velice lehce díky protisměrnému osmičkovému uzlu, ale při jeho limitní délce musí kolébka vždy viset nad zemí.

2/ ZPŮSOB ZAVĚŠENÍ Hojdavaku

Hojdavaky lze zavěsit několika způsoby - inspiraci naleznete v sekci e-shopu UCHYCENÍ HOJDAVAKU. U všech způsobů vždy pevnost zavěšení vyzkoušejte vlastní vahou - tedy vahou dospělé osoby.

3/ KONTROLA LAN 

Kolébka i houpadla obsahují lana od českého výrobce LANEX. Lana jsou vybírána taková, aby odpovídala požadované nosnosti a oděru. I tak pravidelně kontrolujte, zda u lan nedochází k oděru a tak narušení struktury lana, která výrazně snižuje nosnost. V takovém případě lano okamžitě nahraďte novým.

 

V případě dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Děkujeme, že využíváte naše produkty :-)

Váš Hojdavak

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info