Balíček do stropu, lano 2 m (monolitický beton) - BABY s pružinou, MAXI/MUS

Balíček do stropu, lano 2 m (monolitický beton) - BABY s pružinou, MAXI/MUS

Vrut do stropu + hmoždinka (beton) + 2 m lana k prodloužení závěsu

259 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Balíček do stropu využijete pro zavěšení do stropu z monolitického betonu standardně vysokých stropů cca 3 m. Pokud máte stropy vyšší, doobjednejte lano zde, bude Vám o dané metry prodlouženo a dodáno v celku.

DOPORUČENO K PRODUKTŮM

 • Hojdavak BABY S PRUŽINOU
 • Hojdavak MAXI
 • Hojdavak MAXIMUS

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky kotevní techniky, kteří Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit v jejich obchodě nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Na vše ale existuje řešení :-)

Pokud nechcete vrtat do stropu, nabízíme i alternativní způsoby zavěšení jako je mezidveřní hrazda (vhodná pro Hojdavak BABY či JUNIOR) nebo samostatný stojan (pro všechny typy Hojdavaků).

OBSAH BALENÍ

1/ Vrut

 • GS 12 x 90 zn. Fischer 
 • délka 12 cm

2/ Hmoždinka

 • Duopower 14 x 70 
 • Materiál - monolitický beton, nosnost s vrutem min. 200 kg
 • Průměr vrtáku - 14 mm

3/ Lano

 • délka 200 cm
 • pletené polyesterové lano s jádrem, z řady yachtingových lan
 • barva bílá
 • průměr 8 mm
 • nosnost 200 kg
 • vysoká pevnost a oděruvzdornost
 • vhodné do interiéru i exteriéru

Lano k prodloužení závěsu uvažte tak, aby se v místě úchytu neodíralo. Toho docílíte využitím liščí smyčky a vůdcovského uzlu nebo vůdcovské smyčky. Pevnost uzlu vždy vyzkoušejte vlastní vahou! Udržujte lano mimo zdroje tepla a mimo dosah chemikálií!

Pravidelně kontrolujte zda se lano neodírá a nedochází tak k mechanickému poškození, což výrazně snižuje nosnost lana. V případě poškození vláken LANO OKAMŽITĚ VYMĚŇTE ZA NOVÉ!

Uchyt do stropu-sadrokarton

Barbora, 28.01.2020 17:28:25

Dobrý den, Lze použit uchycení do stropu do sadrokartonu? Dekuji, Bara

Re: Uchyt do stropu-sadrokarton

Hojdavak, 28.01.2020 18:12:46

Dobrý den, Báro. Tento vrut s hmoždinkou je určen do monolitického betonu (do panelu). Uchycení do sádrokartonu nenabízíme. Doporučujeme poradit se s odborníky v hobby marketu a zakoupit úchyt k tomu určený. Pěkný den, Andrea z Hojdavaku

Vrut

Novák, 07.06.2018 20:09:00

Dobry den, lze vrut + hmoždinku použít do dřevěného hranolu co máme v pergole?? Děkuji za odpověď.

Re: Vrut

Hojdavak, 08.06.2018 09:44:41

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vrut, který máme v nabídce je určen k použití s hmoždinkou do monolitického betonu. Výrobce nedoporučuje použití vrutu bez hmoždinky (vrut není samořezný - má tupý závit) a proto není vhodný k použití do dřeva. Pro vhodný vrut se obraťte na specialisty ze stavebního odvětví např. v hobby marketu. Pěkný den, Lucie Hojdavak

Úchyt MAXI k vaku BABY

Tereza, 09.05.2018 09:26:31

Dobrý den, Chci koupit hojdavak BABY, ale nerada bych, kdybychom doma museli převrtávat díry ve stropě, až budeme třeba jednou potřebovat vyšší nosnost na MAXI. Předpokládám správně, že můžeme tento hák s vyšší nosností koupit už teď, i když budeme kupovat hojdavak jen pro miminko? Děkuji a zdravím, Tereza

Re: Úchyt MAXI k vaku BABY

Hojdavak, 09.05.2018 10:11:01

Dobrý den, paní Terezo, děkujeme za dotaz. Nyní můžete koupit balíček do stropu Baby. Součástí je vrut zn. Fischer s nosností 200kg, který můžete později použít i na Hojdavak MAXI. Bude třeba jen dokoupit lano s větší nosností. Pěkný den :-)

Dobrý den, lze koupit i lano delší ne...

Magda, 04.05.2018 11:38:44

Dobrý den, lze koupit i lano delší než 2 metry? Děkuju

Re: Dobrý den, lze koupit i lano delší ne...

Hojdavak, 04.05.2018 11:51:55

Dobrý den, ano, je možné koupit lano delší než 2 metry. Prosím, uveďte Váš konkrétní požadavek do poznámky při objednávce a my to posléze v objednávce změníme. Děkujeme. Přejeme pěkné dny :-)

vrták

terezie, 27.08.2017 15:15:42

Dobrý den, jaká velikost vrtáku, je potřeba k navrtání díry pro hmoždinku do stropu (MAXI), na hmoždince je číslo 16, ale nejsou tam jednotky. Průměr hmoždinky měřeno šuplerou je 10-12 mm. Nějak se nám to nezdá, nechceme do stropu vrtat dvakrát. Díky

Re: vrták

Hojdavak, 09.05.2018 10:03:54

Dobrý den, paní Terezie, děkujeme za otázku. V současné době prodáváme hmoždinky Fischer DuoPower číslo 14. Průměr vrtáku na tuto hmoždinku by měl být 14. Pokud máte jinou hmoždinku, poraďte se s odborníky v hobby marketu. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Přejeme pěkný den:-)

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info