Reference a názory

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Eva Bertova 07.02.2014 00:00:00

Hojdavak me zaujal u pratel a pro druhe dite jsme ho zakoupili.Dceru jsme do nej davali hned od narozeni a jsme moc spokojeni,krasne v nem spinka,je poklidna,nedrazdiva.Pokud ma problem s usinanim,vlozime ji do hojdavaku a vse je vyreseno, zadne namahave noseni v naruci nebo skakani na mici.Je to pohodlna varianta,vsem doporucuji!

Petra Jesenáková 25.11.2013 00:00:00

Hojdavak je veľký pomocník už od prvej chvíle narodenia dieťata. Je to jednoduchý pomocník pri zaspávaní bábetka. Hojdavak odporúčam všetkým maminkám.

Roman Filgas www 25.11.2013 00:00:00

Dobrý den, jsem muž a proto vím co hojdavak znamená pro naši rodinku, jen doporučuji vrtat mimo zorné pole televize, aby nás muže nebolel zbytečně krk :-), né opravdu HOJDAVAK je skvělý pomocník hlavně pro tatínky, kteří koukají třeba na fotbal :-) malej je v tom spokojenej a v dosti případech usne daleko dříve a bez zbytečného pláče. vřele doporučuji !!! Filgas Roman :-)

Zuzana Němcová 21.11.2013 00:00:00

Za mne veliká spokojenost s hojdavakem. Nevím, co bych si bez něj doma počala, protože naše náročné dítko nechce spát nikde jinde než v kočárku nebo v této úžasné závěsné kolébce!

Alena Grycová 21.11.2013 00:00:00

Dobrý den, hojdavak jsem dostala od mamky k narození první dcery a už když jsem si ho prohlédla na netu, řekla jsem si, že ho musím mít! I kdyby to nefungovalo :) Je prostě stylový! Teď je malé 5 měsíců, bydlí v něm od prvního dne a ještě nezklamal. Díky za takové nápady!

Radka Chrištofová 13.05.2013 00:00:00

Dobrý den, i já se připojuji ke spokojeným uživatelům Vašeho Hojdavaku. Pořídila jsem ho na doporučení později (až na 4 měsíci našich dvojčátek) a sice ze zdravotních důvodů. U kluků byl problém se stabilizací základní polohy tj. na zádech s přímým držením hlavičky, rukama a nohama u sebe – preferovali „luk“ na bodu s vyvrácenou hlavou v záklonu :( Péřovou deku s polštářkem, která je měla udržet v rovné pozici, tzv. přeprali, Hojdavak jim toto neumožnil. V něm krásně pohodlně rovně „zapadli“, a to že v něm dobře a rádi spali a spí, je další nadstandard. Přeji hodně spokojených malých zákazníků.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info