Reference zákazníků

Napište nám, jak jste s Hojdavakem spokojeni. Uvítáme Vaše názory, podněty a přání. Potěší nás, pokud nám pošlete fotografii Hojdavaku u Vás doma :-) Děkujeme!
 

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Iveta 18.07.2014 00:00:00

Dobrý deň. Zvažujeme kúpu hojdacej kolísky pre naše druhé dieťa. Váš výrobok sa nám páči, ale nevieme sa rozhodnúť či kúpiť vašu kolísku (hojdavak), alebo obdobný výrobok Hacka. Mohli by sta nám preto prosím popísať výhody hojdavaku, v čom ste lepší :-). Moc ďakujem.

Alžběta Hlásková www 19.05.2014 00:00:00

Dobrý den, věnujeme se pěstounské péči na přechodnou dobu. Přebíráme tedy na nezbytnou dobu do péče miminka, o která se jejich rodina nechce či nemůže postarat. Tyto děti u nás čekají, než se jim vyřeší jejich právní situace. Pokud si jejich původní rodiče upraví podmínky, pomáháme jim převzít péči. Když ne, předáváme miminko osvojitelům. V tuto chvíli máme v péči již 11. miminko. Dalo by se tedy říct, že Hojdavak používáme profesionálně. Jsme s ním opravdu moc spokojeni, protože v něm miminka mají na spinkání dobrou polohu, cítí se tam chráněna, neruší je přímé světlo a my jim můžeme lehkým houpáním pomoci usnout. Manžel i děti zas oceňují, že v Hojdavaku jsou při uspávání úspěšní. Ostatně každé dítě (a někdy i dospělí), má hned chuť si tam hajnout také. Právě přemýšlíme, jak držáky namontovat na více míst, abychom si Hojdavak mohli vždycky vzít tam, kde zrovna s miminkem jsme. Já ho můžu jen doporučit!

Zbynek Zridkavesely 10.04.2014 00:00:00

Vrele doporucuji. Mala usne jiz po kratkem houpani. Odpada nutnost ji po te nekam ukladat a doufat, ze se pri tom nevzbudi :)Obrovska uleva od bolesti zad a rukou. Oba rodicove jsme maximalne spokojeni

Eva Bertova 07.02.2014 00:00:00

Hojdavak me zaujal u pratel a pro druhe dite jsme ho zakoupili.Dceru jsme do nej davali hned od narozeni a jsme moc spokojeni,krasne v nem spinka,je poklidna,nedrazdiva.Pokud ma problem s usinanim,vlozime ji do hojdavaku a vse je vyreseno, zadne namahave noseni v naruci nebo skakani na mici.Je to pohodlna varianta,vsem doporucuji!

Petra Jesenáková 25.11.2013 00:00:00

Hojdavak je veľký pomocník už od prvej chvíle narodenia dieťata. Je to jednoduchý pomocník pri zaspávaní bábetka. Hojdavak odporúčam všetkým maminkám.

Roman Filgas www 25.11.2013 00:00:00

Dobrý den, jsem muž a proto vím co hojdavak znamená pro naši rodinku, jen doporučuji vrtat mimo zorné pole televize, aby nás muže nebolel zbytečně krk :-), né opravdu HOJDAVAK je skvělý pomocník hlavně pro tatínky, kteří koukají třeba na fotbal :-) malej je v tom spokojenej a v dosti případech usne daleko dříve a bez zbytečného pláče. vřele doporučuji !!! Filgas Roman :-)

Zuzana Němcová 21.11.2013 00:00:00

Za mne veliká spokojenost s hojdavakem. Nevím, co bych si bez něj doma počala, protože naše náročné dítko nechce spát nikde jinde než v kočárku nebo v této úžasné závěsné kolébce!

Alena Grycová 21.11.2013 00:00:00

Dobrý den, hojdavak jsem dostala od mamky k narození první dcery a už když jsem si ho prohlédla na netu, řekla jsem si, že ho musím mít! I kdyby to nefungovalo :) Je prostě stylový! Teď je malé 5 měsíců, bydlí v něm od prvního dne a ještě nezklamal. Díky za takové nápady!

Radka Chrištofová 13.05.2013 00:00:00

Dobrý den, i já se připojuji ke spokojeným uživatelům Vašeho Hojdavaku. Pořídila jsem ho na doporučení později (až na 4 měsíci našich dvojčátek) a sice ze zdravotních důvodů. U kluků byl problém se stabilizací základní polohy tj. na zádech s přímým držením hlavičky, rukama a nohama u sebe – preferovali „luk“ na bodu s vyvrácenou hlavou v záklonu :( Péřovou deku s polštářkem, která je měla udržet v rovné pozici, tzv. přeprali, Hojdavak jim toto neumožnil. V něm krásně pohodlně rovně „zapadli“, a to že v něm dobře a rádi spali a spí, je další nadstandard. Přeji hodně spokojených malých zákazníků.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info