Reference zákazníků

Napište nám, jak jste s Hojdavakem spokojeni. Uvítáme Vaše názory, podněty a přání. Potěší nás, pokud nám pošlete fotografii Hojdavaku u Vás doma :-) Děkujeme!
 

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Martina 02.12.2020 12:45:45

Dobrý den, miminko (nyni jsou ji 3 měs.) ráda a často spí v noci v hacce. Jenže je v ni nemožnost polohovani a nyní se mi zdá, že má slehnutou hlavičku. Máte s tím zkušenost?Děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den, a máte haccku nebo od nás Hojdavak? Můžete nám poslat fotku na info@hojdavak.cz, jaký produkt využíváte? V Hojdavaku Baby je ortopedická matrace s vrstvou pohankových lusků, která se krásně přizbůsobí různým nerovnostem a hezky je kompenzuje. Máme zkušenosti, že pokud má miminko od narození trochu křivou hlavičku (bývá často např. u dvojčátek z bříška maminky), Hojdavak Baby podporuje držení tělíčka v ose (na rovné ploše se jinak musí hlavička podebírat, aby se tělíčko nekřivilo) a poloha klubíčka odlehčuje těžkou hlavičku. Polohovat miminko na mírný bok po každém kojení a střídat strany doporučují fyzioterapeuti v postýlce, kde miminko tráví noční spánek, tedy min. 12 hodin. denně. Budeme se těšit na Vámi zaslané bližší informace. Hezký den, Hojdavak

Karolína Zubatá 26.11.2020 12:16:46

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je hojdavak vhodný pro hypertonické miminko. Děkuji za odpověď

Odpověď administrátora:

Dobrý den, paní Zubatá,

Hojdavak je pro hypertonické miminko vhodný. Hypertonus je mj. projevem zvýšené dráždivosti centrálního nervového systému. Tedy, pokud chceme hypertonus tlumit, jedním ze způsobů je tuto dráždivost snížit. Toho lze docílit například vhodnou pozicí, psychickou pohodou, teplem. Konkrétně těmto 3 věcem může být Hojdavak nápomocný - částečně simuluje polohu klubíčka, která je pro hypertonické děti vhodná. Houpavý pohyb a obklopující látka navozuje miminku pocity podobné těm z dělohy - tedy přispívá k psychické pohodě miminka. A v neposlední řadě teplo - obzvlášť v zimních měsících oceníte Hojdavak jako místo, kde můžete miminko zachumlat a nefouká na něj.

Pro zajímavost si můžete přečíst tento odborný článek o svalové hypertonii u dětí:
https://www.pediatriepropraxi.cz/pdfs/ped/2009/05/08.pdf

Přeji pevné zdraví a spokojené miminko!
Mgr. Kateřina Kmeťová

Klára 23.10.2020 15:42:58

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat. Hojdavak nám prokázal opravdu velkou službu, ušetřil nám spoustu nervů a trápení s uklidňováním a uspáváním a v prvních měsících mi nahrazoval ty další ruce, kterých se mi při dvojčátkách tolik nedostávalo, když jsem s nimi byla sama. Často jsem tehdy jednou rukou přebalovala jedno miminko a druhou houpala druhé, aby zatím neplakalo a fungovalo to perfektně. Byla to jedna z nejlepších investic, co se vybavení pro miminko týče. Moc se mi líbí taky kvalitní provedení a materiál a mentolová barva je překrásná. Schovávám si ho pro další miminko :)

Zuzana 20.10.2020 17:33:19

Bez hojdavaku si nedokážu prvních pár měsíců života svého syna vůbec představit. Miminko v něm krásně spalo přes den a když se budilo, stačilo opět zahoupat a spalo dál. U houpání jsem si v klidu přečetla zprávy nebo vypila kávu a díky setrvačnosti pružiny se mi i podařilo v přestávkách mezi houpáním stíhat menší domácí práce :) Opravdu netuším, jak bez hojdavaku uspávají svá miminka jiné maminky. Mně ušetřil hodiny a hodiny práce a nervů a houpání si chválily i babičky a chůva. Díky!

Jan 20.10.2020 10:32:35

Naprosto perfektní pomocník:-)

Johana 19.10.2020 21:21:06

Hojdavak je skvělý, malá si rychle zvyká. Úžasný pomocník při uspávání

Jana 15.09.2020 13:31:22

Dobry den, lze prosim do hojdovaku pro nejmensi vlozit i monitor dechu? Resili jste toto jiz s nekym? Dekuji za odpoved Jana

Monika 15.09.2020 11:17:32

Hojdavak Junior je skvělý, dcera si ho oblíbila a dokáže na něm parádní kousky. Využíváme ho doma i na zahradě, když přijdou kamarádi, vždycky si v něm hrají. Dodání bylo rychlé, kvalita Hojdavaku výborná. Moc děkujeme a můžeme jen doporučit!

Kamila 12.09.2020 23:26:53

Vyborna vec, ušetřila nám spoustu nervu. Miminko je uplakane a nespave, díky hojdavaku si můžeme alespoň trochu odpočinout a prodloužit dítěti spánek. Ještě by to chtělo nějaký motorek, aby člověk po nocích nemusel houpat "rucne". :) Ale jinak moc díky.

Marketa 10.09.2020 21:30:22

Hojdavak byla ta nejlepší investice co jsme mohli udělat. Syn je velmi kontaktní a strašně rad spinkal v náruči, v postylce se mu proste nelíbilo, avšak hojdavak vše změnil krásne v něm odpočívá a jakmile vyroste z našeho hojdavaku baby určitě poridime i větší velikost aby si ho mohli užit i starší brachove.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info