Reference a názory

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Veronika Kubelková 09.04.2020 13:31:55

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat jestli budete mít ještě Hojdavak Baby v krémové barvě. Dekuji

Marcela 03.04.2020 12:39:25

Očekávání prcka pro nás bylo nečekané, o to krásnější. Na tak velkou životní změnu jsme měli jen pár měsíců a vydali se lehce alternativní cestou. Hojdavak byl pro nás jasná volba. Okolí nás sice zrazovalo, že je to jen trend a rodičovské náruči se nic nevyrovná, ale nelitujeme. Dcera je drak a torpédo, na mazlení si nepotrpí. Je jí osm měsíců, leze a když se unaví, sama dá znamení a bez problémů si v kolíbce zdřímne. Na 20 minut i na dvě hodiny. Nemohla bych být spokojenější. Myslím, že díky houpačce jsme spokojení všichni. Dcera má svoje místo klidu a i rodiče si mohou odpočinout. Tleskám, smekám, doporučuji. Marcela

Kamil Visek 30.03.2020 22:21:37

Dobrý den, rad bych se zeptal, jestli je možné připevnit Hojdavak do stropu, který je ze sadrokartonu? Popřípadě jaké jsou možnosti připevněni? Děkuji za odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den, pane Visku,

Děkujeme za Váš zájem o naše kolébky. Na našem e-shopu v sekci Uchycení Hojdavaku nabízíme několik možností – uchycenído betonového stropu, mezi dveře a na samostatný stojan. Koukněte přímo na web: https://www.hojdavak.cz/c/jak-zavesit

Co se týče uchycení do sádrokartonu – ze zkušenosti maminek víme, že to možné je. My ale nejsme specialisté na kotevní techniku a tak vždy doporučujeme obrátit se na specialisty například v hobby marketu. Zkušenost jedné maminky ale máme také na stránkách, zde: https://www.hojdavak.cz/n/zaveseni-kolebky-do-sadrokartonu

Tým Hojdavak

 

Alena 24.03.2020 09:42:16

Dobrý den, Hojadavak Baby XL jsem dostala od svého skvělého týmu jako dárek na baby shower. A jsme s ním nesmírně spokojeni od prvních dní (teď je mu pět týdnů). Záměrně máme velikost XL, jelikož máme chlapečka a dle doporučení od okolí nám vydrží déle. Používáme hlavně dopoledne, kdy bývá neklidný. V Hojdavaku se hezky uklidní, někdy i zaspí. Díky houpacímu lanku zvládnete i jinou činnost jako psát recenzi nebo žehlit :) Investice se určitě vyplatí.

Jaroslav Jedlinský 16.03.2020 18:08:07

Hojdavak jsme aktivovali po čase pro naše třetí mimčo. Mohu říct, že opět funguje bez chybičky. Noci jsou klidnější a mimčo spokojenější. Díky za to.

Martin Žalud 14.03.2020 21:47:05

Dobrý den, chtěl bych vychválit hojdavak do nebes. Jsou to nejlépe investované peníze, jelikož máme mimčo co trpí na koliky je hojdavák zaručená věc co ho utěší. Děkujeme za něj a jen tak dál..

Odpověď administrátora:

Dobrý den, velice děkujeme za krásná slova. Jsme moc rádi, že je miminko s kolébkou spokojeno a přejeme, aby Vám Hojdavak doma dlouho sloužil.

Pavla Sapoušková 02.01.2020 09:00:55

Dobrý den, rada bych se zeptala jakou máme možnost když si chci pořídit hojdavak pro miminkoale bohužel máme nízké stropy asi 190 cm a nemůžeme ho ani zakotvit do stropu jestli je nějaká možnost jak se o da řešit. Děkuji Sapoušková

Odpověď administrátora:

Dobrý den, paní Sapoušková,

Pokud nemůžete vrtat do stropu pak bych doporučila další způsoby uchycení, které naleznete ZDE. Například tedy mezidveřní hrazdu anebo samostatný stojan.

Hezký den, Hojdavak

Eva 02.09.2019 10:49:36

Dobry den,Rada bych poridila hojdavak pro svoji dceru, ktera ma 8 mesicu a 9 kg. Vase produkty maji ovsem jeden hacek Hbaby je do 9mesicu a 15 kg a Hjunior je az od 3 let. Co teda mezi touto vekovou hranici???

Odpověď administrátora:

Dobrý den, 

Věkové ohraničení je u výrobků uváděno z důvodu bezpečnosti. Pokud Baby budete využívat déle nebo naopak Junior dříve než je uvedeno, musí to být vždy za bezprostřední přítomnosti dospělého, což u obou produktů není problém, pokud umístíte do obývacího pokoje nebo na místo, kde přes den trávíte nejvíce času a můžete na dítě dohlížet. Jde především o dobu kdy se probouzí a mohlo by se pokoušet samo dostat z kolébky Baby nebo houpadla Junior. Nyní konkrétně k Vaší dceři. Pokud potřebujete dceru uspat a pozitivně reaguje především na pohyb nahoru-dolu, doporučuji pořídit Hojdavak Baby XL. Pokud Vám jde především o zábavu a dcera pozitivně reaguje i na houpání ze strany na stranu, doporučuji Junior. Součástí Juniora není pružina. Pokud byste potřebovala jakékoliv další informace, jsme Vám k dispozici také na tel. 720752328. Hezký den Petra z Hojdavaku

Lucie 13.06.2019 08:56:28

Dobrý den, rádi bysme si pořídili Hojdavak, ale nejprve bych se chtěla optat, zda je možné ho nějak zavesit na přiznané trámy, aniž bysme museli někde vrtat? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den, Lucie.

Pokud máte trámy přes které lze přehodit lano, tak stačí přikoupit k Hojdavaku příslušný počet metrů lana v sekci UCHYCENÍ HOJDAVAKU. Doporučujeme pod lano na trámu dát nějakou tužší látku, aby se o trám neodíralo a pravidelně jej kontrolovat.
Pokud máte trámy „přilepené" ke stropu a lano nelze přehodit, bude potřeba, abyste si pořídili samořezný vrut do dřeva. Například v nějakém hobby marketu. My nabízíme vrut pouze do monolitického betonu.

Hezký den, Hojdavak

Anežka Beranová 12.05.2019 12:53:51

Dobrý den, ještě jeden dotaz. Je možné ukládat miminko do Hojdavaku na bok? Děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den, pokud je miminko ještě malé, tak je možné jej mírně polohovat na bok. Případně můžete složit pod matraci pod hlavičku tenkou fleecovou deku a mírně tak hlavičku zvednout. V každém případě je vždy nutná neustálá přítomnost dospělého v blízkosti miminka.

Hojdavak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info