HOJDAVAK MAXIMUS IN tmavě zelený

HOJDAVAK MAXIMUS IN tmavě zelený

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

POSLEDNÍ KUS

KŘESLO PRO DOSPĚLÉ VHODNÉ DO INTERIÉRU, NOSNOST MAX. 140 KG

5690 Kč s DPH

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Hojdavak

Hojdavak MAXIMUS je závěsné textilní křeslo určené pro dospělé, které vyrábíme v Česku dle vlastního návrhu. Díky kvalitní matraci a polštářku si v něm můžete pohodlně odpočinout, přečíst knížku, či jinak zrelaxovat jak vám je milé. Maximus tak nahrazuje křeslo nebo lenošku.

K výrobě používáme kvalitní 100% bavlnu a šijeme z dvojité látky pro vaši bezpečnost, pohodlí a příjemný vzhled houpadla. Ostatní části si necháváme vyrábět na zakázku nebo nakupujeme od českých dodavatelů. Koupí výrobku podpoříte rozvoj chráněných dílen.

Houpadlo Hojdavak MAXIMUS slouží k houpání, sezení a ležení - maximální nosnost je 140 kg.

PRODUKT OBSAHUJE

  • textilní vak ze 100% bavlny- délka vaku v místě ležení je 140cm
  • matrace ze zdravotně nezávadné PUR pěny - rozměr 140 x 40 cm
  • dřevěná rozpěra z tvrdého buku, nelakovaná - délka 100 cm
  • 2 ks dřevěných nosnic z tvrdého buku - délka 40 cm
  • karabina
  • polypropylenové lano s jádrem o prům. 8 mm
  • polštářek s potahem na zip (30x50 cm) 
  • návod k použití
  • obal z netkané textílie

KAM ZAVĚSIT

Houpadlo nahrazuje křeslo nebo lenošku. Ideální pro zavěšení je i zahrada (na strom), případně na terasu či lodžii. Zkrátka všude tam, kde rádi odpočíváte. U venkovního používání doporučujeme dřevěné části namořit pro zvýšení jejich odolnosti proti povětrnostním vlivům. 

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky ve specializovaných obdchodech s kotevní technikou, kteří Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u nich v obchodu nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Skoro na vše ale existuje řešení :-)

Nabízené možnosti zavěšení: UCHYCENÍ HOJDAVAKU

ÚDRŽBA

Pro dlouhou životnost pečujte o výrobek dle Návodu k použití. V případě využívání houpadla v exteriéru (venku) chraňte houpadlo před deštěm a extrémními povětrnostními vlivy.

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: (připravuje se)

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: (připravuje se)

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

Nenechávejte dítě bez dozoru

Nepřekračujte povolenou nosnost 140 kg – výrobce neručí za jakékoliv nehody.

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – houpadlo umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Soukromí - potvrzení

Tato stránka používá cookies. Vice info