SET - šedé hvězdy

SET - šedé hvězdy

Výbavička do postýlky - celý set - péřová zavinovačka Klasik, polštářek, mantinel

2980 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Jitka Rubešová

Doporučené produkty k přikoupení

Péřové zavinovačky pomohou Vašemu miminku v tom nejtěžším období a tím je příchod na svět a adaptace na nové podmínky. Péřová zavinovačka vytvoří Vašemu miminku hnízdečko, ve kterém bude mít pocit tepla, ohraničeného prostoru, měkka a stabilní polohu, jako mělo u Vás v bříšku.

Obsah výbavičky

  • Péřová zavinovačka Klasik, která se dá díky čtvercovému tvaru později využít také jako peřinka do postýlky. Rozměr zavinovačky je 80× 80 cm.
  • Péřový polštářek, jenž velmi úspěšně odbourává riziko upřednostňování otočení hlavičky dítěte k jedné straně i symetrického či asymetrického oploštění záhlaví. Žádný jiný materiál nedokáže péřový polštářek nahradit. Rozměr polštářku je 40× 60 cm.
  • Mantinel do postýlky. Rozměr je 30× 140 cm. Mantinel se využívá na obvodu postýlky, aby bylo miminko chráněno před průvanem a mělo ohraničený prostor. Později mantinel brání nárazu hlavičky na hrany postýlky, když miminko začne být aktivnější.

Zavinovačka se skládá ze sypkoviny, plněné speciální kombinací prachového a draného peří, a z potahu ze 100% bavlny, který je na zip, takže se dá kdykoliv sundat a libovolně prát.

Materiály použité na výrobu zavinovaček mají atestaci Oeko-Tex Standard na výrobky pro děti do 3let.

Údržba

Povlaky na zavinovačku i polštářek jsou ze 100% bavlny a klasicky pratelné na 40°C jako běžné povlečení na peřiny.

Zavinovačku je třeba často načechrávat a vždy, když v ní miminko nespí, větrat (v létě na slunci, v zimě na mrazu).

Sypek je naplněn 100% husím peřím. Proto je potřeba o něj pečovat jako o péřový výrobek. Je možné jej také prát, pokud máte doma sušičku. Lze jej vyprat na 30°C a poté – s míčky do sušičky, nebo s tenisáky – dát do sušičky. Míčky zajistí, že během cyklu bude peří načechráváno.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info