HOJDAVAK BABY růžový

HOJDAVAK BABY růžový

POSLEDNÍ KUSY

Textilní závěsná kolébka pro miminko balená v praktické tašce na zip

Varianty produktů

 • 2290 Kč s DPH

 • 2890 Kč s DPH

 • 2690 Kč s DPH

 • 3290 Kč s DPH

 • 2840 Kč s DPH

 • 5670 Kč s DPH

2290 Kč s DPH

Výrobce: Hojdavak

Doporučené produkty

Závěsná textilní kolébka Hojdavak slouží k uspávání a klidnému spánku během dne miminek od 0 do 9 měsíců. Vhodná k použití od prvního dne po narození miminka. Přináší relaxaci nejen miminku ale i mamince, která díky kolébce může více odpočívat a věnovat se i ostatním členům rodiny. Kolébka Hojdavak usnadní péči o miminko i všem tatínkům a ostatním pečovatelům. Maximální nosnost kolébky je 15 kg.

VARIANTY PRODUKTŮ

1/ Velikost standard - délka vaku v místě ležení je cca 90 cm.
2/ Velikost standard + 2 ks potahů na matraci v bio kvalitě se slevou.
3/ Velikost XL - délka textilního vaku v místě ležení miminka je cca 120 cm, ve spodní části vaku je kapsa na případné vložení deky. Čtěte více v Novinkách článek: Co byste měli vědět o XL variantě.
4/ Velikost XL + 2 ks potahů na matraci v bio kvalitě se slevou.

5/ ALL INCLUSIVE - za zvýhodněnou cenu zakoupíte Hojdavak Baby Standard + 2 ks potahů na matraci v bio kvalitě + Balíček do stropu BABY 

6/ EXCLUSIVE - slaďte si výbavičku pro miminko. Za zvýhodněnou cenu zakoupíte Hojdavak Baby Standard + 2 ks potahů na matraci v bio kvalitěBalíček do stropu BABY + Výbavička do postýlky (péřová zavinovačka, polštářek, mantinel) - barva viz obrázek v galerii - kompletní informace ZDE

HOJDAVAK BABY OBSAHUJE

 • textilní vak ze 100% bavlny s certifikátem nezávadnosti pro děti do 3 let
 • molitanová matrace s vrstvou pohankových lusků, která má ortopedické a antialergenní vlastnosti, předchází pocení, rozměry 35 x 75 x 2,5 cm
 • dřevěná rozpora z tvrdého bukového dřeva - délka 52cm (u XL 55cm)
 • pružina z kvalitního pružinového drátu
 • karabina
 • spojovací článek šroubovací
 • bezpečnostní lanko 2m
 • potahovací lanko 2m
 • praktická taška se zipem ze 100% bavlny s certifikátem nezávadnosti pro děti do 3 let
 • návod k použití

Celková hmotnost balení je cca 3 kg.

Všechny komponenty jsou zabaleny v praktické tašce se zipem. Taška slouží jako obal pro pohodlné cestování s kolébkou nebo pro kojenecké potřeby, které díky zipu se nikam neztratí.

Při zasílání baleno v kartonové krabici o rozměrech 40 x 40 x 15 cm.

Textilní vak se může prát při 40 °C. Matrace nelze prát z důvodu vložených pohankových lusků, pouze ji můžete očistit vlhkým hadříkem v místě znečištění. Proto je nutné ji chránit potahem.

KAM ZAVĚSIT

Úspěšné používání kolébky velmi záleží na jejím správném umístění! Instalujte na místo, kde přes den trávíte nejvíce času, abyste miminko měli stále na očích, a kde si můžete ke kolébce pohodlně sednout a houpat. Přivítáte tak možnost se při houpání věnovat druhému dítěti, číst si nebo třeba pracovat na notebooku. V ideálním případě si zajistěte druhé zavěšení k posteli pro noční použití. Můžete vybrat v sekci UCHYCENÍ HOJDAVAKU.

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky od výrobce značky FISCHER, jejíž výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Skoro na vše ale existuje řešení :-)

 

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

Protisměrný osmičkový uzelZDE

 

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

• Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

 

Nenechávejte dítě bez dozoru – od okamžiku, kdy je dítě schopno si v Hojdavaku samo sednout nebo otočit, lze kolébku používat pouze za bezprostřední přítomnosti dospělého. Výrobce neručí za jakékoliv nehody. Kolébka není určena k hraní.

 

Nepřekračujte povolenou nosnost 15 kg – hrozí nebezpečí deformace pružiny nebo její prasknutí

 

Kontrolujte pravidelně bezpečnostní lanko – musí procházet pružinou, karabinou a zavíracím článkem. Jeho délku upravte tak, aby lanko umožňovalo pružině pohodlné houpání a současně v případě deformace či destrukce pružiny nepustilo kolébku na zem

 

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

 

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – vrut ve stropu, mezidveřní hrazdu, samostatný stojan. Kolébku umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

 

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

Vek miminka

Daniela, 02.06.2019 13:44:33

Dobry den, chci se zeptat, proc je hojdavak xl pro deti jen do 9 mesicu. Starsi uz tam spat nemohou? Chtela jsem ho poridit 7mesicni dceri na zahradu, vaham, ktery tedy koupit. Junior je zas pro starsi.. dekuji, Daniela

Re: Vek miminka

Hojdavak, 02.06.2019 16:58:26

Dobrý den, Danielo. Věk 9 měsíců uvádíme z důvodu bezpečnosti využívání kolébky. V tomto věku jsou děti po probuzení již zvědavé a v kolébce si sedají, aby viděly ven. Ze zkušenosti maminek víme, že Hojdavak BABY využívají k uspávání třeba i ve 14 měsících věku dítěte. Vždy je však nutná neustálá přítomnost dospělého. A to nejen u starších 9 měsíců, ale i u menších miminek.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info