HOJDAVAK MAXI žlutý

HOJDAVAK MAXI žlutý

PREMIOVÁ KVALITA

HOUPADLO PRO DOSPĚLÉ A DOSPÍVAJÍCÍ

3990 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hojdavak

Doporučené produkty k přikoupení

Hojdavak MAXI je závěsné textilní houpadlo určené pro dospělé a dospívající, které vyrábíme v Čechách dle vlastního návrhu. Díky polštářku si v něm můžete pohodlně odpočinout, přečíst knížku, či jinak zrelaxovat jak vám je milé.

K výrobě používáme kvalitní 100% bavlnu a šijeme z dvojité látky pro vaši bezpečnost, pohodlí a příjemný vzhled houpadla. Ostatní části si necháváme vyrábět na zakázku nebo nakupujeme od český dodavatelů. Koupí výrobku podpoříte rozvoj chráněných dílen.

Houpadlo Hojdavak MAXI slouží k houpání, sezení a ležení - maximální nosnost je 120 kg.

PRODUKT OBSAHUJE

  • textilní vak ze 100% bavlny- délka vaku v místě ležení je 140cm
  • filc pro vyplnění kapsy - rozměr 140 x 40 cm
  • dřevěná rozpěra z tvrdého buku - délka 80 cm
  • 2 ks dřevěných nosnic z tvrdého buku - délka 40 cm
  • karabina
  • polypropylenové lano s jádrem o prům. 7 mm
  • polštářek s potahem na zip (30x50 cm) 
  • návod k použití
  • obal z netkané textílie

KAM ZAVĚSIT

Pro mladistvé doporučujeme houpadlo zavěsit přímo v jejich pokoji, případně v obývacím pokoji, kde celá rodina tráví nejvíce času. Ideální pro zavěšení je i zahrada (na strom), případně na terasu či lodžii. Zkrátka všude tam, kde rádi odpočíváte.

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky od výrobce značky FISCHER, jejíž výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti (TECHNICKÁ PODPORA) Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Skoro na vše ale existuje řešení :-)

Nabízené možnosti zavěšení: UCHYCENÍ HOJDAVAKU

ÚDRŽBA

Pro dlouhou životnost pečujte o výrobek dle Návodu k použití. V případě využívání houpadla v exteriéru (venku) chraňte houpadlo před deštěm a extrémními povětrnostními vlivy.

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

Nenechávejte dítě bez dozoru

Nepřekračujte povolenou nosnost 120 kg – výrobce neručí za jakékoliv nehody.

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – houpadlo umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

Dotaz na hojdavak

Hana Podráská, 26.01.2019 22:35:09

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda do Hojdavaku Maxi můžu dát miminko. Chci Hojdavak i pro starší dceru, tak nevím zda musím koupit dva (jeden pro miminko a druhý pro dceru) nebo můžu jeden maxi. Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz na hojdavak

Hojdavak, 27.01.2019 11:24:46

Dobrý den, paní Podráská, děkujeme za Váš zájem o naše houpadla. Pro uspávání miminek doporučujeme vždy Hojdavak BABY, který je zavěšen na pružině – díky které se miminko krásně zklidní a usne v něm. Pružina zajišťuje pohyb ze shora dolů tak jako to miminko zná z bříška. Kolébka navíc obsahuje matraci s vrstvou pohanky. Hojdavak MAXI je houpadlo pro větší děti a dospělé a slouží k relaxaci. Vak je otevřený a houpání je pouze ze strany na stranu. Víme však, že některé maminky pořizují Hojdavak MAXI a i malá miminka tam vkládají. Případně nechávají miminka usnout na své hrudi. Pokud tam budete malé dítě vkládat určitě doporučujeme zavěsit vak těsně nad zem a ještě dát pod něj nějaký polštář, kdyby se dítě vykulilo po probuzení ven – nutná je neustálá přítomnost dospělého. Doporučuji tedy případně přiobjednat lano, abyste měli závěs od stropu dostatečně dlouhý (na laně si uděláte několik uzlů a karabinou budete pak jen přecvakávat na výšku, kterou potřebujete aktuálně využít). Tým Hojdavak

Hojdavak maxi

Michaela Hajžmanová, 04.03.2018 23:10:37

Dobrý den, jaká je prosím dostupnost mentolového Hojdavaku Maxi? Děkuji

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info