HOJDAVAK MAXI šedý

HOJDAVAK MAXI šedý

PREMIOVÁ KVALITA

HOUPADLO PRO DOSPĚLÉ A DOSPÍVAJÍCÍ

Varianty produktů

 • 3990 Kč s DPH

 • 3990 Kč s DPH

3990 Kč s DPH

Výrobce: Hojdavak

Doporučené produkty k přikoupení

Hojdavak MAXI je závěsné textilní houpadlo určené pro dospělé a dospívající, které vyrábíme v Čechách dle vlastního návrhu. Díky polštářku si v něm můžete pohodlně odpočinout, přečíst knížku, či jinak zrelaxovat jak vám je milé.

K výrobě používáme kvalitní 100% bavlnu a šijeme z dvojité látky pro vaši bezpečnost, pohodlí a příjemný vzhled houpadla. Ostatní části si necháváme vyrábět na zakázku nebo nakupujeme od český dodavatelů. Koupí výrobku podpoříte rozvoj chráněných dílen.

Houpadlo Hojdavak MAXI slouží k houpání, sezení a ležení - maximální nosnost je 120 kg.

VARIANTY PRODUKTŮ

- vybírat můžete mezi dvěma typy úvazu - s bílým či černým lanem viz obrázky.

PRODUKT OBSAHUJE

 • textilní vak ze 100% bavlny- délka vaku v místě ležení je 140cm
 • filc pro vyplnění kapsy - rozměr 140 x 40 cm
 • dřevěná rozpěra z tvrdého buku - délka 80 cm
 • 2 ks dřevěných nosnic z tvrdého buku - délka 40 cm
 • karabina
 • polypropylenové lano s jádrem o prům. 7 mm
 • polštářek s potahem na zip (30x50 cm) 
 • návod k použití
 • obal z netkané textílie

KAM ZAVĚSIT

Pro mladistvé doporučujeme houpadlo zavěsit přímo v jejich pokoji, případně v obývacím pokoji, kde celá rodina tráví nejvíce času. Ideální pro zavěšení je i zahrada (na strom), případně na terasu či lodžii. Zkrátka všude tam, kde rádi odpočíváte.

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky od výrobce značky FISCHER, jejíž výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti (TECHNICKÁ PODPORA) Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Skoro na vše ale existuje řešení :-)

Nabízené možnosti zavěšení: UCHYCENÍ HOJDAVAKU

ÚDRŽBA

Pro dlouhou životnost pečujte o výrobek dle Návodu k použití. V případě využívání houpadla v exteriéru (venku) chraňte houpadlo před deštěm a extrémními povětrnostními vlivy.

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

Nenechávejte dítě bez dozoru

Nepřekračujte povolenou nosnost 120 kg – výrobce neručí za jakékoliv nehody.

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – houpadlo umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

 

Pružina

Valérie, 13.05.2018 11:01:14

Dobrý den, máme doma hojdavak baby zavěšený na stojanu a chtěli bychom nyní dokoupit hojdavak maxi, pružina má ale tuším mnohem nižší nosnost než 120kg. Máte tedy pružinu s vyšší nosností nebo se hojdavak Maxi na stojan uchycuje jinak než hojdavak Baby?

Re: Pružina

Hojdavak, 14.05.2018 09:14:50

Dobrý den, paní Valerie, děkujeme za Váš dotaz. Pružina má nosnost 15 kg, je určena pouze pro užívání na Hojdavak Baby. K Hojdavaku Maxi pružinu nevyrábíme z technologických důvodů (tak aby byla vyhovující pro všechny váhové kategorie). Maxi velmi snadno uchytíte na stojan pomocí karabiny, která je jeho součástí. V případě dalších dotazů, se na nás neváhejte obrátit. Pěkný den:-), Lucie, Hojdavak

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info