HOJDAVAK JUNIOR šedý

HOJDAVAK JUNIOR šedý

HOUPADLO PRO DĚTI 3+

2290 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hojdavak

Doporučené produkty k přikoupení

Hojdavak JUNIOR je závěsné textilní houpadlo určené pro děti od 3 let, které vyrábíme v Čechách dle vlastního návrhu. Je konstruován tak, aby si v něm dítě nejen odpočinulo, ale aby si s ním i aktivně zaskotačilo.
K výrobě používáme 100% bavlnu s certifikátem pro děti do 3 let. Ostatní části si necháváme vyrábět na zakázku nebo nakupujeme od český dodavatelů. Koupí výrobku podpoříte rozvoj chráněné dílny.

Houpadlo Hojdavak JUNIOR slouží k houpání, sezení a ležení dětí - maximální nosnost je 50 kg.

VARIANTY PRODUKTŮ

1/ Basic - základní verze NEOBSAHUJE polštářek
2/ Plus - balení OBSAHUJE navíc polštářek + potah na polštářek (velikost 30x50cm) za zvýhodněnou cenu 

PRODUKT OBSAHUJE

  • textilní vak ze 100% bavlny s certifikátem vhodnosti do 3 let- délka vaku v místě ležení je 120cm
  • fleecová deka pro vyplnění prostřední kapsy
  • dřevěná rozpěra z tvrdého buku - délka 70cm
  • 2 ks dřevěných nosnic z tvrdého buku - délka 35cm
  • karabina
  • polypropylenové lano s jádrem o prům. 5 mm
  • návod k použití
  • textilní obal

KAM ZAVĚSIT

S ohledem na nízkou věkovou skupinu, od kdy lze Hojdavak Junior využít, doporučujeme pro malé děti umístit na místo, kde trávíte nejvíce času, tj. u kuchyně nebo v obývacím pokoji. Děti s houpadlem zpočátku rády experimentují a je dobré je mít při tomto dovádění na očích. Můžete vybrat v sekci UCHYCENÍ HOJDAVAKU.

JAK ZAVĚSIT

Pro bezpečnou instalaci kotevní techniky do stropu doporučujeme konzultaci s odborníky od výrobce značky FISCHER, jejíž výrobky jsou velice kvalitní a certifikované. Odborní konzultanti TECHNICKÁ PODPORA Vám ochotně poradí konkrétní řešení, které pak můžete zakoupit u jejich distributorů nebo v hobby marketech. Velice záleží na materiálu ve stropu (beton, cihla, dřevo, sádrokarton,....) a jeho vlastnostech jako je drolivost nebo pórovitost. Skoro na vše ale existuje řešení :-)

 

NÁVOD K POUŽITÍ K NÁHLEDU ke stažení: ZDE

NÁVOD K POUŽITÍ K TISKU ke stažení: ZDE

 

DŮLEŽITÉ! BEZPEČNOSTNÍ VÝSTRAHA

Pečlivě si přečtěte návod k použití a výrobek používejte dle uvedených pokynů – jakékoliv úpravy a změny výrobku, které mají negativní vliv na bezpečnost a ochranu zdraví jsou zakázány. Nezavěšujte kolébku v blízkosti ohně nebo jiných tepelných zdrojů.

Nenechávejte dítě bez dozoru

Nepřekračujte povolenou nosnost 50 kg – výrobce neručí za jakékoliv nehody.

Kontrolujte pravidelně stav použitých lan – musí být v perfektním stavu, nesmí docházet k mechanickému opotřebení. V případě zjištění i minimálního poškození lano okamžitě vyměňte!

Kontrolujte pravidelně pevnost způsobu zavěšení – houpadlo umístěte jen na místa, která bezpečně udrží vzniklou zátěž. Pozor na sádrokartonové stropy či jiné obklady. V tomto případě zavěšení vždy konzultujte s odborníkem. Pevnost vrutů a držáků zkontrolujte zátěžovým testem s využitím vlastní váhy.

Obaly – plastové sáčky a další obaly musí být po rozbalení výrobku mimo dosah
dětí do 3 let

Dobrý deň. Chcela som sa spýtať. Má...

Michaela, 13.11.2017 10:26:50

Dobrý deň. Chcela som sa spýtať. Máme 10 mesačne dieťatko ktoré cez deň zaspáva vo "vajíčku" . Nakoľko inak zaspať nevie a vajíčko je už malé prišiel mi tento vak ako dobrá náhrada. Akurát neviem, či sa dá zabezpečiť abydieťatko z tade nevypadlo? Ďakujem za odpoved

Ruzova barva

Petra, 09.08.2017 13:14:04

Dobry den, nechystate se rozsirit nabidku junioru o dalsi barevne provedeni? Ruzova, pudrova? Dekuji a preji hodne stesti, Petra

Re: Ruzova barva

Hojdavak, 09.08.2017 13:26:58

Dobrý den, Petro, v tuto chvíli plánujeme rozšíření barevné škály. O jakou barvu se bude ale jednat se nechte překvapit :) Sledujte naše stránky a FB. Do měsíce bude novinka na světě :) Hezký den.

Pružina

Miša Přikrylová, 16.03.2017 13:49:59

Dobrý den, existuje k Junioru nějaká pružina s nosností aspoň do 30 kg? Díky za info.

Re: Pružina

Hojdavak, 16.03.2017 14:05:00

Dobrý den, k houpadlu Junior pružina není. Houpadlo je určeno k horizontálnímu houpaní, hraní a relaxaci. Jeho nosnost je 50kg. Pružina s takovou nosností by se buď hodně protahovala (pokud bychom chtěli její citlivost stejnou jako u Baby) anebo naopak by byla málo citlivá a nehoupala by se u malých dětí, kteří váží třeba 15kg. Navíc do houpadla si děti sedají sami a při vylézání by je pružina mohla vyhoupnout ven - a to by bylo příliš nebezpečné. Hezký den, Hojdavak

Dobry den,jak dlouhe lano je od vas k h...

Lucie Warenichova, 14.01.2017 11:47:50

Dobry den,jak dlouhe lano je od vas k hojdavaku junior?dekuji Warenichova

Re: Dobry den,jak dlouhe lano je od vas k h...

Hojdavak, 14.01.2017 20:42:36

Dobrý den, lano k zavěšení není součástí balení. Lze si jej ale zakoupit samostatně v sekci "Uchycení Hojdavaku". Můžete zvolit buď zakoupení jen samostatného lana dle potřeby anebo Balíček do stropu Junior, kde jsou 4 metry lana, vrut a hmoždinka.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info