KAMPAŇ ZA BEZPEČNÉ HOUPÁNÍ - 1) kam a jak uchytit Hojdavak?

Přidáno: 06.04.2017 11:33:40 Počet shlédnutí: 1062

06 Duben 2017

1. POKRAČOVÁNÍ - KAM ZAVĚSIT A JAK UCHYTIT HOJDAVAK

V prvním pokračování si řekneme, kam zavěsit, jaké možnosti uchycení nabízíme a na co si dát POZOR. 

KAM ZAVĚSIT? Pro pohodlné užívání Hojdavaku je správné místo zásadní, proto výběr místa pečlivě zvažte! Kolébka Baby nepotřebuje kolem sebe příliš místa, houpe se vertikálně nahoru dolu. Umístěte k pohovce, gauči, křeslu pro Vaše pohodlí. Hlavně tam, kde trávíte přes den nejvíce času, abyste měli miminko stále na očích. Nesmí být překážkou ve sledování např. televize (ocení především tatínkové při důležitém sportovním zápasu). Houpadlo Junior je na prostor náročnější. Houpe se horizontálně do stran. Pro děti do 8-mi let doporučujeme instalovat v obývacím pokoji, kde děti nejraději tráví čas s rodiči. Vždy si pečlivě přečtěte Návod k použití pro Baby i Návod k použití pro Junior.

JAK UCHYTIT? Na e-shopu nabízíme 3 způsoby uchycení:

1) Balíček do stropu obsahuje vrut, hmoždinku a 2 m lana (PA s jádrem, max. nosnost 96 kg) k prodloužení závěsu. Vrut s okem je určen do stropu z železobetonu nebo jako samořezný vrut do dřeva.

POZOR na sádrokartonové či jiné stropy. V případě sádrokartonu lze v hobby maketech zakoupit speciální kotvy nebo sklopné hmoždinky. Sledujte maximální nosnost těchto prvků a konzultujte s odborníkem. Po instalaci vrutu kontrolujte jeho pevnost vlastní vahou!

POZOR na mechanické odírání lana! Pravidelně kontrolujte lano. Jakékoliv narušení vláken výrazně snižuje jeho nosnost a hrozí riziko prasknutí!

2) Balíček do dveří - mezidveřní hrazda do dveřních zárubní s 1 m lana

Jedná se o klasickou posilovací hrazdu s nosností do 100 kg. Součástí balení jsou malé šroubky, které použijte pro bezpečné připevnění. Vzniklé dírky lze po odejmutí hrazdy zakrýt barevným tmelem. Z přibaleného lana udělejte na hrazdě oko nebo smyčku. Do lana následně vložíte šroubovací článek (rapid - u kolébky Baby) nebo karabinu (u houpadla Junior). Pevnost hrazdy pravidelně kontrolujte vlastní vahou!

3) Samostatný stojan do 120 kg

Stojan není určen k přenášení, váha konstrukce je 24 kg, je prostorově náročnější. Seznamte se s rozměry stojanu a proměřte prostor, zda máte dostatek místa.

  • Hojdavak Junior I
  • Hojdavak Junior II
  • Hojdavak Junior III
  • Hojdavak Junior
  • Hojdavak Junior
  • Reference
  • Reference
  • Reference
  • Reference
ABY SE KRÁSNĚ SPINKALO...

ABY SE KRÁSNĚ SPINKALO...

Počet shlédnutí: 634

Článek v časopise MAMINKA o spaní našich nejmenších

Čtěte více... Komentáře: 0

KAMPAŇ ZA BEZPEČNÉ HOUPÁNÍ

KAMPAŇ ZA BEZPEČNÉ HOUPÁNÍ

Počet shlédnutí: 530

NA BEZPEČNOST MYSLÍME ZA VÁS!

Čtěte více... Komentáře: 0

   tuv

Pro naši kolébku Hojdavak jsme získali certifikát kvality!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení